Майже мільйон гривень виманив зловмисник, переоформивши чуже житло за фіктивними паперами. Поліція завершила розслідування справи 39-річного дніпрянина, який організував незаконний продаж квартири. Обвинувальний акт вже передали до суду.
За інформацією обласного управління поліції, зловмисник пригледів квартиру, де довгий час ніхто не мешкав. Він незаконно проник всередину та забрав ключі.
На початку 2025 року чоловік залучив спільників для виготовлення підробних документів. План був зухвалим.
“Для реалізації схеми зловмисники виготовили фальшивий паспорт із фото іншої жінки та підробили свідоцтво про право власності. Надалі вони зустрічалися з потенційними покупцями, при цьому жінка видавала себе за власницю квартири — створюючи повну ілюзію законності угоди. Діючи узгоджено, учасники схеми організували укладення договору у нотаріуса, надавши підроблені документи”, — зазначається у повідомленні правоохоронців.
Угода була успішно завершена. Покупець сплатив майже мільйон гривень за житло, а відомості внесли до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Підозрюваному інкримінують шахрайство, підроблення документів та порушення недоторканності житла. Йому загрожує до 12 років тюрми разом із конфіскацією майна.
Фінальну крапку у слідстві поставили 19 червня, коли матеріали справи скерували до суду.

